جسیکا چستین | Jessica Chastain

جسیکا میشل چَستِین (زادهٔ ۲۴ مارس ۱۹۷۷) هنرپیشه و تهیه‌کنندهٔ آمریکایی است. او بابت بازی در نقش زنانی قدرتمند، در فیلم‌هایی با مضمون فمینیستی مشهور است و تاکنون جوایز مختلفی از جمله یک جایزه گلدن گلوب برنده شده و دو بار هم نامزد دریافت جایزه اسکار شده‌است. مجله تایم در سال ۲۰۱۲ از او به عنوان یکی از ۱۰۰ فرد دارای بیشترین تأثیر در جهان یاد کرد.
جسیکا در شهرستان ساکرامنتو، کالیفرنیا به دنیا آمد و بزرگ شد و از کودکی به بازیگری علاقه نشان داد. در سال ۱۹۹۸، اولین نقش رسمی خود را با بازی در نقش ژولیت (اثر ویلیام شکسپیر) ایفا کرد. سپس برای تعلیم در رشتهٔ بازیگری به مدرسه جولیارد رفت، و پس از آن با جان ولز، تهیه‌کنندهٔ تلویزیون، قرارداد امضا کرد. او بارها در مجموعه‌های تلویزیونی مختلف، از جمله نظم و قانون: دادگاه با هیئت منصفه، به دفعات در نقش‌های مهمان بازی کرد. همچنین در سال ۲۰۰۴، نقشی از باغ آلبالو اثر آنتون چخوف را روی صحنه برد و در سال ۲۰۰۶ نقشی از نمایش تراژدی سالومه اثر اسکار وایلد بازی کرد.
اولین نقش چستین در یک فیلم، مربوط به بازی در فیلم جولین در سال ۲۰۰۸ بود، اما در سال ۲۰۱۱ و پس از بازی در چندین فیلم، از جمله پناه بگیر و درخت زندگی به شهرت رسید. بازی وی در فیلم خدمتکاران که در سال ۲۰۱۱ پخش شد، منجر به نامزد شدن وی برای جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. در سال ۲۰۱۲، بابت بازی در نقش یک مأمور سی‌آی‌اِی در فیلم سی دقیقه پس از نیمه‌شب برنده جایزه گلدن گلوب و نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد. در همان سال، اولین نقش خود را در تئاتر برادوی نیز بازی کرد. بازی در فیلم‌های میان‌ستاره‌ای و مریخی برای او درآمد فراوان به همراه آورد، و پس از آن، به خاطر بازی در یک سال بسیار خشن (۲۰۱۴)، دوشیزه اسلون (۲۰۱۶) و بازی مالی (۲۰۱۷) نیز مورد ستایش قرار گرفت.
چستین بنیانگذار شرکت تهیه‌کنندگی سینمایی فرکل فیلمز است که با هدف ترویج تنوع فرهنگی در فیلم‌ها ایجاد شد. چستین در مورد مشکلات سلامت روانی، برابری جنسیتی و رفع تبعیض نژادی بسیار فعال است. همسر او، جیان لوکا پاسی د پره‌پوسولو، در زمینهٔ مُد فعال است.

6.8

درخت زندگی

The Tree of Life

remove_red_eye 2102

8.6

میان‌ستاره‌ای

Interstellar

remove_red_eye 9910

5.9

ققنوس سیاه

Dark Phoenix

remove_red_eye 37973

کد تخفیف خرید اشتراک از سایت خرید اشتراک از ecare

1― اشتراک مورد نظر خود را از لیست پایین صفحه انتخاب کنید.

2― در صفحه پرداخت، کد تخفیف را در قسمت "کد تخفیف" وارد کنید و بر روی "بررسی" کلیک کنید. در صورت صحت کد، مقدار تخفیف از هزینه نهایی کسر میشود.

3― سپس بر روی یکی از درگاه های بانکی کلیک کنید.

طبق تصاویر زیر میتوانید از طریق سایت تماشاخونه اشتراک تهیه کنید.

1― بر روی ورود کلیک کنید

2― از منوی سمت راست بر روی خرید اشتراک کلیک کنید

2― اشتراک مورد نظر خود را از لیست درون صفحه انتخاب کنید

3― بر روی یکی از درگاه های بانکی کلیک کنید

طبق تصاویر زیر میتوانید از طریق پنل ecare خود اشتراک تماشاخونه تهیه کنید.

1― بر روی ورود کلیک کنید

2― بر روی خدمات ارزش افزوده کلیک کنید

2― بر روی خرید اشتراک تماشاخونه کلیک کنید

3― اشتراک موردنظر خود را انتخاب کنید

4― بر روی تایید کلیک کنید

5― بر روی فعال سازی سرویس کلیک کنید

6― بر روی بازگشت کلیک کنید